Sāpīgs zaudējums Jelgavā

2013-07-22 12:46

Svētdien, 21.07. Aizvadīta kārtēja cīņa Jelgavas pilsētas atklātajā futbola čempionātā 7x7 Jelgavas pilsētas Olimpiskajā centrā. Bauskas komandai S/C”Mēmele” pretinieki Dobeles komada „Hardcore”.

Spēles sākums piesardzīgs, cīņa vairāk laukuma vidusdaļā, pretiniekiem daži bīstami reidi pa flangiem, bet vārtos lieliski darbojās  Āris Paužolis. Rezultāts pēc pirmā puslaika līdzīgs 0 – 0. Otrā puslaika sākumā bīstams pretuzbrukums padodas Dobeles komandai, pēc sitiena, bumba aizspurdz līdz ar vārtu stabiņu. Puslaika vidū, lieliska spēle Raiva Miļūna izpildījuma, tiek apspēlēti veseli trīs pretinieki un piespēli jau uz tukšiem vārtiem noslēdz Ingus Panteļējevs 1 - 0. Mazliet vēlāk pie pretinieku soda laukuma tiek nozīmēts soda sitiens. Raivis izpilda spēcīgu piespēli garām pretinieku sieniņai un Ingus lieliskā stilā, noslēdz to ar vārtu guvumu, rezultāts  2 - 0 un jāspēlē vien septiņas minūtes. Dobeles komandas spēlētāji izpilda pamatīgu spiedienu uz baušķinieku vārtiem un pirmos vārtus atspēlē jau drīz  2 - 1. Turpinājumā, nesaprašanās aizsardzībā noved pie otro vārtu zaudējuma  2 - 2. Spēle ar to vēl nebeidzas, abas komandas alkst izcīnīt trīs punktus. Pie Dobeles komandas vārtiem nozīmēts stūra sitiens, pēc centrējuma, labākas sekmes aizsardzībā pretiniekiem un  izveidojas jau pretuzbrukums. Pirmo sitienu Āris atvaira, bet pie atlecošās bumbas ātrāks pretinieks 2 - 3. Sāpīgs zaudējums un daudz vielas pārdomām.

Bauskas komandas sastāvs uz spēli: Āris Paužolis, Elvijs Vīlips, Artūrs Zomerovskis, Raivis Miļūns, Nauris Jātnieks, Normunds Grunckis, Ingus Panteļejevs, Kristaps Maskalis, Sindijs Smalkais, Marks Kuncēvičs.

Tabula

Nākamā spēle 28.07.Jelgavas pilsētas Olimpiskajā centrā 10:00 pret komadu "Veselības grupa"