Šahisti nokārto rēķinus

2017-12-18 10:50
 
Ar Bauskas novada atklāto šaha čempionātu 16.decembrī, kurā vienlaicīgi notika cīņa par novada Domes dāvātajiem kausiem, šahisti noslēguši 2017.gada rēķinus, informē Māris Bergs. 
 
Bauskas novada atklātais čempionāts «Ziemassvētku kauss 2017.» šoreiz pulcēja 13 dalībniekus. Uzvarētāja kausu izcīnīja meistarkandidāts Mārtiņš Liepiņš, kurš uz Bausku ceļu mēroja no Tukuma novada. Pirmajā kārtā pieredzes bagātākam vecmeistaram gan zaudējumu sagādāja svitenietis Vilnis Pureniņš. Nākamās sešās kārtās Mārtiņš guva uzvaras un ierindojās pirmajā vietā. Meistarkandidāts Ivars Smilga (Valle ) ceturtajā kārtā pieveica Vilni Pureniņu, bet piektajā kārtā zaudēja Mārtiņam Liepiņam. 
 
Veiksmīgi nospēlējot noslēguma posma cīņas , pēc papildus koeficienta, otrā vietā ierindojās Ivars, bet kausu par trešo vietu mājup aizveda Vilnis Pureniņš. Ceturto - septīto vietu ar 4 punktiem dalīja dobelnieks Česlavs Voitehovičs, Nikolajs Serpiļins (Bauska), Andris Zomerovskis (Ceraukste) un iecavnieks Uldis Bušs. Kopējā konkurencē sacentās ari divas dāmas un divi jaunieši. Uzvarētāju kausu ieguvei baušķeniecei Aijai Elksnītei un vecsaulietim Leo Jonikānam katram pietika ar iekarotiem trim punktiem. 
 
«Dalībniekiem un līdzjutējiem vēlam priecīgus svētkus un veiksmi Jaunajā gadā ari prāta spēļu cīņās!», tā Māris Bergs. 
 
Rezultāti: ŠEIT

Šahisti nokārto rēķinus

Neviens komentārs nav atrasts.

Jauna diskusija