Saulkrastos viesojas Bauskas šautriņu metēji, čempiona godā Rolands Kovaļevskis

2014-01-22 12:08

„LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2014” ŠAUTRIŅU MEŠANĀ

 

Aizvadītās nedēļas nogalē Saulkrastos, viesnīcas „Minhauzena Unda” telpās tika noskaidroti 2014.gada Latvijas čempioni šautriņu mešanā, par kuriem individuāli kļuva Rolands Kovaļevskis, Elīna Putniņa un Madars Razma, savukārt pāros Avelīna Lāce ar Kristīni Kuzmani un Madars Razma ar Aigaru Strēli. Kopumā Latvijas čempionātā startēja 84 šautriņu metēji. Uz sacensībām devās arī 7 dalībnieki no Bauskas.

 

Jauniešu konkurencē finālā tikās Oskars Draulis no Smiltenes un Rolands Kovaļevskis no Bauskas, kur spraigā cīņā ar rezultātu 3:2 pārāks izrādījās Rolands, tādējādi izcīnot savu otro Latvijas čempiona titulu jauniešu konkurencē.

 

Dāmu konkurencē par divkārtēju Latvijas čempioni kļuva 2012.gada Latvijas čempione Elīna Putniņa no Lizuma, kura finālā ar rezultātu 5:2 pārspēja Anitu Punculi no Rēzeknes, kura sudraba godalgas izcīnīja arī 2013.gada Latvijas čempionātā. Areta Kovaļevska, Anita Māldere sacensības noslēdza ar iegūtu 9.vietu, bet izslēgšanas spēlēm nekvalificējās Ilva Kalniņa.

 

Kungu konkurencē finālā tikās aizvadītās sezonas Latvijas reitinga līderis Madars Razma no Priekules un Ilvars Draulis no Smiltenes, starp kuriem spraiga spēkošanās izpalika un ar rezultātu 5:0 pārāks izrādījās Priekules šautriņu metējs Madars Razma. Ļoti labu rezultātu sacensībās sasniedza Oskars Kovaļevskis, kurš izstājās izslēgšanas spēļu trešajā kārtā, tādējādi iegūstot augsto 9.vietu. Aleksandrs Kalderauskis ieguva 17.vietu, bet Rolands Kovaļevskis un Raimonds Jankūns sīvās konkurences apstākļos izslēgšanas spēlēm nekvalificējās.

 

Pāru sacensībās dāmu konkurencē pirmo reizi par Latvijas čempionēm kļuva Avelīna Lāce ar Kristīni Kuzmani no Vecpiebalgas, kuras finālā ar rezultātu 4:3 uzvarēja Ievu Brikmani – Buklovsku un Sandiju Andersoni no Rīgas. 3.vietu Latvijas čempionātā pāros ieņēma Irēna Bauze ar Kristīni Bauzi no Vaiņodes, kā arī Marija Ružāne no Viļāniem ar Anitu Punculi no Rēzeknes. Bauskas komandas pāris Areta Kovaļevska un Anita Māldere sacensībās ieguva 5.vietu.

 

Kungu konkurencē savu ceturto kopīgo Latvijas čempiona titulu izcīnīja Madars Razma ar Aigaru Strēli no Priekules, kuri finālā ar rezultātu 4:3 uzveica Nauri Gleglu no Talsiem un Guntaru Grebski no Jēkabpils. Bronzas godalgas izcīnīja Jurijs Botvinko no Rīgas un Uldis Zeitmanis no Jūrmalas, kā arī Rūdolfs Mežeckis no Zaķumuižas ar Ingusu Trušinski no Vecumniekiem.

 

 Bauskas šautriņu metēji saka lielu paldies Sporta centram „Mēmele” par atbalstu un informē, ka nākamās Baltijas reitinga sacensības notiks šī gada 8.februārī Kauņā, bet nākamās Latvijas reitinga sacensības norisināsies 22.februārī Liepājas pusē Vaiņodē, kur šāda mēroga turnīrs notiks pirmo reizi.

 

 

Rakstu sagatavoja- Areta Kovaļevska

 

Saulkrastos viesojas Bauskas šautriņu metēji, čempiona godā Rolands Kovaļevskis

Neviens komentārs nav atrasts.

Jauna diskusija