SC Mēmele komandai sāpīgs zaudējums

2014-12-30 18:36

Trešo spēli Jelgavas pilsētas 2014./2015.gada telpu futbola čempionātā aizvadījusi SC „Mēmele” komanda, kura tikās ar FK „RAF” futbolistiem. Lai arī baušķenieki piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 2:4, šī abu komandu tikšanās reize varētu būt tā, kuru raksturojot var teikt – spēles rezultātus neatspoguļo spēles gaitu.

Komandas turnīra tabulā pirms mača atradās blakus. SC „Mēmele” piedzīvoja zaudējumu un reizi cīnījās neizšķirti, kamēr FK „RAF” komandai divi zaudējumi tikpat spēlēs.

Jau no pirmajām mača minūtēm vairāk bumbu kontrolēja baušķenieki. Pretēji pirmajām divām aizvadītajām spēlēm, komandas spēlētāju savstarpējā sapratne krietni uzlabojās, pieturot vairāk bumbu un veidojot saspēli.

Pirmajā puslaikā vairāk vārtu gūšanas momenti bija baušķeniekiem, tomēr nedz Artūrs Zomerovskis nedz Artūrs Dulbe savas iespējas nerealizēja, sitot bumbu spēcīgi virsū vārtsargam. „RAF” spēlētāju centieni gūt vārtus beidzās pie baušķenieku aizsardzības, kurā pārliecinoši darbojās Sindijs Smalkais un Normunds Grunckis, bet ar bumbām, kuras saniedza vārtu rāmi, galā tika Āris Paužolis.

Puslaika izskaņā bīstams sitiens Marka Kunceviča izpildījumā, kura raidītā bumba tikai mazliet lido secen vāriem.

Otrajā puslaikā spēles gaita izlīdzinājās un jau bīstamāk uzbruka „RAF” futbolisti, kuri vienā no uzbrukumiem atklāj spēles rezultātu. Pārtverot bumbu, pretinieks apvadot „Mēmele” komandas aizsargu izkārtoja lielisku piespēli partnerim, kurš raida bumbu vārtu tīklā. Pēc zaudētajiem vārtiem spiediens uz „RAF” komandas vārtiem pieauga, taču ar rezultatīvu sitienu baušķeniekiem uzbrukumu noslēgt neizdodas. Otrie vārti zaudēti pēc standarta situācijas izspēles. Roberts Kovaļevskis izpildīja spēcīgu soda sitienu, taču raidītā bumba atdūrās pret pretinieku spēlētāju veidoto sieniņu, radot iespēju pretuzbrukumam. Sekmīgi to izspēlējot, „RAF” komanda panāk 2:0.

Atlikušajās piecās minūtēs pārliecinošs bumbas kontroles pārsvars SC ‘Mēmele” komandas futbolsitu izpildījumā. Spēlētāju lomā iejutās arī Āris Paužolis, palīdzot komandai veidot saspēli, bet jau atkal tiek zaudēti vārti pretuzbrukumā, kad vienā no piespēlēm kļūdu pieļauj baušķenieki un zaudēti jau trešie vārti.

Nelielu intrigu spēlē, minūti pēc zaudētajiem vārtiem atjauno SC ”Mēmele” komandas spēlētājs Jēkabs Perševics, kurš gūst vārtus pēc precīza tālsitiena. Atlikušajās trīs minūtēs pie bumbas tikai Bauskas komandas spēlētāji. Pretiniekam pārkāpjot noteikumus, tiesības izpildīt brīvsitienu nopelna baušķenieki. Izmantojot pretinieku komandas sarunas ar tiesnešiem paužot neapmierinātību par lēmumu, situāciju veikti izmanto Normunds Grunckis. Izpildot ātru piespēli komandas biedram, tā nenonāca pie adresāta, jo diemžēl pretinieku komandas vārtsargs diskusijās neielaidās un veiksmīgi, tikai nedaudz pieskaroties bumbai izklupienā, liedza baušķeniekiem gūt vārtus.

Minūti līdz spēles beigām otros vārtus gūst SC ‘Mēmele” komanda. Precīzs raidījums no distances izdodas N.Grunckim.

Šādās situācijās pretinieks nesteidzas izspēlēt bumbu no centra. Diemžēl čempionātā pieņemts laiku neapstādināt un dārgās sekundes rit „RAF” komandai par labu. Lai arī baušķeniekiem izdodas atņemt bumbu pretiniekiem un noslēgt pēdējo sekunžu uzbrukumu ar sitienu, „RAF” komandas vārtsargam veiksme uzsmaida pa pilnu programmu. Viņa raidītā bumba no savas laukuma puses sasniedz no vārtiem iznākušā baušķenieka Āra Paužoļa sargātos vārtus pieliekot spēlei punktu ar rezultātu 4:2.

Pēc trim aizvadītajām spēlēm SC ”Mēmele” komanda ar izcīnīto punktu ieņem 13.vietu 15 komandu konkurencē.

Nākamā spēle baušķeniekiem 17. vai 18.janvārī.

Rakstu sagatavoja: A.Dulbe

SC Mēmele komandai sāpīgs zaudējums

ju

skumjais | 2015-01-27

diezgan skumji jums tur iet.

Noslēpums | 2014-12-30

atkal švaki !

Re:

plikais | 2015-01-26

Gan jau aizies,zeniem pagaidam neiet,saks dulbars sist bus okey

Re:Re:

plikais | 2015-02-18

Artur kas notiek memeles ieksiene,bus rezultati,komanda aizvada izcilas speles,bet punkts tikai viens,kas par vienadzibu,sanemies florbolist,basketbolist,futbolist,kas tu esi isti gerards emulators.
Puika sac domat,nevis rusinaties,laij butu redzami rezultati,nevis sedi slepni!

Jauna diskusija