SC Mēmele Jelgavā cīnās neizšķirti

2014-12-22 12:02

Jelgavas pilsētas 2014./2015. gada atklātajā telpu futbola čempionātā otro spēli SC «Mēmele» futbolisti aizvadīja svētdien, 28 decembrī tiekoties pret «Vilce» vienību. Līdzvērtīgā, sīvā cīņa abām komandām uzvarētāju noskaidrot neizdevās un spēle noslēdzās neizšķirti 1:1.

Spēles sākumā bumbu vairāk kontrolēja «Vilce» futbolisti. Lai arī uzbrukumi tika veidoti visai bieži, reālas vātu gūšanas iespējas pretiniekiem izveidot neizdevās. Baušķenieki spēles sākumā laukumā darbojās nepārliecinoši, bieži kļūdoties piespēlēs un ātri zaudējot bumbu.

Pirmās reālās vārtu gūšanas iespējas «Vilces» futbolistiem izveidojās puslaika beigās, bet SC «Mēmele» komandas vārtsargs Āris Paužolis savu cietoksni sargāja pārliecinoši.

Pēc pasīvi aizvadītā pirmā puslaika, spēles otrajā daļā aktivizējās arī SC «Mēmeles» komandas futbolisti, vairāk kontrolējot bumbu un bīstami uzbrūkot. Lielisku sitienu sev izkārtoja Marks Kuncevičs, bet raidītais sitiens lido mazliet secen vārtiem. Baušķenieku centieni gūt vārtus palielinājās arī spēles turpinājumā. Kaspara Priedola sitiens no asa leņķa sagādāja lielas problēmas «Vilce»komandas vārtsargam, arī Artūra Zomerovska solo gājiens apvadot divus pretspēlētājus beidzās ar sitienu, kuru ar lielām pūlēm atvaira pretinieku komandas vārtsargs. Labs sitiens no distances padevās baušķeniekam Rihardam Dervinam, kura raidītā bumba lidoja tikai mazliet garām vārtiem.

«Vilce» futbolisti atbild ar to pašu, bīstami uzbrūkot uz baušķenieku komandas vārtiem, bet aizsargu pārliecinošās darbības liedz pretiniekiem nonākt sitiena pozīcijā.

Otrā puslaika vidū tiek atklāts spēles rezultāts. Aizsargājoties, bumbu pretiniekam izdodas atņemt SC «Mēmele» spēlētājam Artūram Neretam, kurš nevilcinoties izdarīja piespēli komandas biedram Artūram Dulbem. Partnera izkārtoto situāciju viens uz vienu Artūrs izmanto nekļūdīgi, raidot bumbu vārtu labajā apakšējā stūrī izvirzot baušķeniekus vadībā ar 1:0.

Īsu brīdi pēc gūtajiem vārtiem, SC «Mēmele» komandas spēlētājs Kristaps Maskalis nonāca izvēles priekšā – izpildīt tālu sitienu pāri pretinieku komandas vārtsargam, kurš bija izgājis diezgan patālu no vārtiem, vai izkārtot uzbrukumu trīs pret viens saviem komandas biedriem. Izvēloties pirmo variantu, Kristapa raidītais sitiens no otra laukuma puses lidoja mazliet secen vārtiem.

Nosargāt uzvaru SC «Mēmele» furbolistiem neizdevās. Baušķeniekiem pazaudējot bumbu uzbrukumā, «Vilce» futbolisti izveidoja ātru pretuzbrukumu divi pret viens un realizējot savu iespēju panāca neizšķirtu 1:1

Spēles atlikušajās piecās minūtēs iniciatīva piederēja Bauskas pilsētas futbolistiem, bet reālu vārtu gūšanas iespēju izveidot neizdevās. Spēles pēdējā minūtē divas teicamas vārtu gūšanas iespējas neizmanto vilcieši un tikai pateicoties Āra Paužola lieliskajām darbībām vārtos, SC«Mēmele» komanda nosargā neizšķirtu izcīnīdami pirmo punktu Jelgavas pilsētas atklātajā telpu futbola čempionātā šajā sezonā.

SC«Mēmele» komanda patlaban 15 vienību konkurencē ieņem 11.pozīciju.

SC «Mēmele» komandā 28.decembra spēlē piedalījās – Āris Paužolis, Sindijs Smalkais, Elvijs Vīlips, Artūrs Nerets, Nauris Dumbrovskis, Roberts Kovaļevskis, Marks Kuncevičs, Kristaps Maskalis, Artūrs Zomerovskis, Artūrs Dulbe, Kaspars Priedols un Rihards Dervins.

Nākamā spēlē SC «Mēmele» komandai 28.decembrī.

Turnīra tabula

Rakstu sagatavoja: A.Dulbe

SC Mēmele Jelgavā cīņās neizšķirti

Noslēpums | 2014-12-24

Es zinu kas par Vilce futbolistiem ! Žēl , ka jūs neuzvarējat viņus!

Re:

plikais | 2015-01-26

Gan jau stipros spes uzvaret,un punkti naks,vienkarsi kad zaude komanda,vaig atrak likt rezultatus,nevis slepties.