SC «Mēmele/Code» 2.līgas sezonu sāk ar uzvaru mājās

2016-10-03 18:45
Latvijas florbola 2.līgas čempionāta pirmajā spēle SC «Mēmele/Code» komanda ar 9:6 pārspēja «Rockets-2» spēlētājus

Lai arī pirmie rezultātu atklāja viesi, mājinieki pirmajā periodā atbildēja ar sešiem vārtiem. Otrā perioda laikā rīdzinieki iemeta trīs golus, kamēr neizteiksmīgi spēlējošie «Code/Mēmele» spēlētāji vārtus neguva.
 
Trešajā trešdaļā mājinieku komandas sastāvā divus vārtus guva Justs Baltmanis, kurš visā mačā sev nokārtoja «pokeri», jeb četrus vārtus, kamēr Vitālijs Ivanovs pēdējās 20 minūtēs guva vienus vārtus nokārtojot sev «hat-trick», jeb trīs golus spēlē. Pārsvaru izdevās noturēt un mājinieki svinēja uzvara ar 9:6.
 

SC «Mēmele/Code» komandas treneris Armīns Timinskis par spēli.

- Maču sākām ar nelielu izbīlī – pirmā spēle čempionātā, savu skatītāju priekšā, tāpēc arī ātri ielaidām vārtus. Nomierinājāmies, sajūtām spēli, izmantojām izdevības un panācām sev labvēlīgu rezultātu.
 
- Otrajā periodā uz laukuma devāmies ne pietiekami koncentrējušies. Laikam, piecu vārtu pārsvars, zemapziņā ievieš sava veidu pārliecību un līdz ar to spēlētāji atslābinās vai noslinko kādā epizodē. Pretinieks šo situāciju izmantoja, uzspieda savu spēli. Izturējām spiedienu un trešo periodu nospēlējām sev vēlamā rezultātā.
 
- Pirmajā maiņā neredzu nepieciešamību ko mainīt. Otrajā virknējumā gaidām pastiprinājumu, iespējams, kādi spēlētāji tiks pamainīti. Lielāka rotācija notiks trešajā maiņā.
 
-Spēlē gribētos, lai prasmīgāk realizētu momentus. Bija ļoti labas pāris iespējas gūt vārtus, kuras realizējot pārsvars kļūtu vēl ievērojamāks. Arī uzbrukuma iesākumu centāmies uzsākt caur vidu, kas bija pārlieku bīstami un sarežģīti. Arī pie soda izspēlēm un vairākuma realizācijas jāstrādā. Sezona tikko kā sākusies. Zinām, pie kā jāpieliek un turpināsim trenēties.
 
- Jāuzteic vārtsargs Gatis Ivanāns, kurš dažbrīd komandu glāba no droša vārtu zaudējuma. Jācer, ka šo stabilitāti viņš spēs saglabāt arī turpmākajās spēlēs.
 
SC «Mēmele/Code» komandas labākais spēlētājs - Gatis Ivanāns

Rezultativitātes punktus mājinieku komandas labā guva -  Justs Baltmanis - 4+0, Vitālijs Ivanovs - 3+1, Artūrs Dulbe - 1+1, Kristaps Kurpnieks - 0+2, Artūrs Žilinskis - 1+0, Pēteris Maziks, Ainars Rumpans, Emīls Dzenis, Edijs Velhoviks - 0+1.
 
SC «Mēmele/Code» komandai nākamā spēlē šo piektdien Inčukalnā pret SK «Coyote.»
 
Foto –  Andis Beķeris
 

SC «Mēmele/Code» 2.līgas sezonu sāk ar uzvaru mājās

Neviens komentārs nav atrasts.

Jauna diskusija