SC «Mēmele»/Code» pagarina uzvarēto spēļu sēriju

2017-10-30 15:26
 
Latvijas florbola 2.līgas čempionātā teicama sezona turpinās «SC «Mēmele»/Code» komandai, kura piekto panākumu pēc kārtas izcīnīja savās mājās, 29.oktobrī ar 9:4 pārspējot FK «NND» vienību.
Foto – Andis Beķeris
Emīls Dzenis (ar bumbiņu) viens no komandas līderiem spēlē pret «NND» izcēlās ar 2+1 rezultativitātes punktiem.

Bauskas novada Codē bāzētais klubs pret «NND» otrās līgas ietvaros iepriekšējās divās sezonās nebija ticies. Debitantiem no Rīgas pirms spēles Codē pirmajās četrās spēlēs gūts tikai viens panākums un pēdējā vieta grupā.

Komandas līdzvērtīgi aizvadīja spēles pirmos divus periodus, bet tad savu pārākumu un nodemonstrēja mājinieki pierādot, ka vietu sadalījums tabulā ir atbilstošs komandas spējām.  Emīls Dzenis mājinieku vienības labā vārtus guva jau mača 12.sekundē, bet perioda turpinājumā rezultatīvi metieni vairs nebija. Arī otrajā periodā laukumā valdīja līdzvērtīga spēle, abām komandām vairākkārt apmainoties ar bīstamiem metieniem pa vārtiem.

2:0 Bauskas novada komandas labā panāca Andris Zuts. Vēlāk viesi vienus vārtus atguva, bet tad pēc skaistas kombinācijas vairākumā vārtus guva Armīns Timinskis. Mājinieki vēl reizi meta precīzi, kad vārtus guva Pēteris Maziks uz ko viesi atbildēja ar vienu precīzu raidījumu. Pirms pēdējās trešdaļas – 4:2 mājinieku labā.

Spēles liktenis izšķīrās pēdējās divdesmit minūtes, kuru laikā SC «Mēmele»/Code» florbolisti pretinieku vārtsargu pārspēja piecas reizes, no kurām divi precīzi metieni padevās vairākumā, viens mazākumā, bet divi vienādos sastāvos. Viesi atbildēja ar diviem vāriem un visā spēlē mājinieki uzvarēja ar 9:4.

SC «Mēmele»/Code» komandā debitēja vārtsargs Kārlis Grosbārds, kurš nospēlētajās piecās minūtēs atvairīja sešus no septiņiem pretinieka metieniem. Labākais spēlētājs mājinieku komandā – Gatis Ivanāns.

Rezultatīvākie ar 2+1 Bauskas novada komandā bija spēlējošais treneris Ingus Panteļejevs un aizsargs Emīls Dzenis. Pa vārtiem un rezultatīvai piespēlei Aivim Barkovskim un Armīnam Timinskim, divas piespēles Tomam Mengotam, bet pa vārtiem guva Andris Zuts, Valts Smilga un Pēteris Maziks.

Jāpiemin, ka «NND» sastāvā spēlēja divi bijušie Bauskas komandas spēlētāji -  Tedijs Turks un Edijs Velhoviks. Spēlē abi ar rezultativitātes punktiem neizcēlās, bet Tedijs sakrāja četras soda minūtes. Cits baušķenieks – Raivis Štrovalds punktus neguva.

SC «Mēmele»/Code» 2.līgas Rietumu grupā ar 15 punktiem sešās spēlēs ir pirmā, bet tikai par punktu atpaliek komanda, kura Bauskas novada vienībai sagādāja pagaidām vienīgo zaudējumu sezonā - «Leģions/Grobiņas novads.»
Nākamā spēle SC «Mēmele»/Code» komandai 5.novembrī Talsos pret «Talsu NSS/Zerorisk».

SC «Mēmele»/Code» pagarina uzvarēto spēļu sēriju

Neviens komentārs nav atrasts.

Jauna diskusija