SC «Mēmele/Code» uzbrucējs Aivis Barkovskis 2.līgas februāra mēneša labākais spēlētājs

2018-03-13 14:48
 
Latvijas Florbola savienība (LFS) paziņojusi februāra mēneša labāko spēlētāju Latvijas čempionāta vīriešu 2. līgā – par tādu atzīts komandas «SC Mēmele/Code» uzbrucējs Aivis Barkovskis. 

Foto:Andis Beķeris

Aivis Barkovskis (nr.28)

Florbola komanda «SC Mēmele/Code» ar Aivi Barkovski sastāvā februārī aizvadīja piecas spēles, gūstot tikpat daudz uzvaru. Zemgaliešu komanda savā laukumā ar 9:8 pārspēja «Jūrmalu» (Barkovskim četri goli un labākā spēlētāja balva), viesos ar 11:8 uzvarēja «Vārmi» (Barkovskim 4 (1+3) punkti), un ar 7:4 - «Jūrmalu» (Barkovskim vēlreiz četri vārtu guvumi). Savā laukumā «SC Mēmele/Code» ar 7:4 pieveica Rīgas FK «NND» (Barkovskim viena rezultatīva piespēle), bet viesos ar 8:6 uzvarēja komandu «Talsu NSS/Zerorisk» (Barkovskim četras rezultatīvas piespēles).

«SC Mēmele/Code» regulāro turnīru noslēdza ar 46 punktiem kā Rietumu grupas uzvarētāja. Šomēnes Barkovska komanda jau aizvadījusi ceturtdaļfināla spēles, sērijā līdz divām uzvarām ar 2:1 pārspējot «Rēzeknes BJSS» florbolistus. Aivis Barkovskis, kurš piedalījies visās 24 spēlēs, sakrājis 87 (59+28) punktus un ir savas komandas rezultatīvākais spēlētājs, bet visā līgā - trešais labākais punktu guvējs.
 
Balva laureātam tiks pasniegta sadarbībā ar uzņēmumu «SPORT REVOLUTION», kas ražo pasaulē pirmos sertificētos florbola trenažierus ar zīmolu «MY FLOORBALL».

 

Mēneša labākie spēlētāji 2017./2018.g. sezonā

Mēnesis

Vīriešu 2. līga

Oktobris

Sandijs Kalniņš (FK Kalsnava)

Novembris

Kristers Tiltiņš (FK Tērvete)

Decembris

Toms Ēvalds (Leģions/Grobiņas novads)

Janvāris

Niklāvs Vingris (Aizkraukle/Koknese)

Februāris

Aivis Barkovskis (SC Mēmele/Code)

 

 

Avots: floorball.lv

SC «Mēmele/Code» uzbrucējs Aivis Barkovskis 2.līgas februāra mēneša labākais spēlētājs

Neviens komentārs nav atrasts.

Jauna diskusija