SC Mēmele neizmanto iespējas un piedzīvo trešo zaudējumu pēc kārtas

2015-11-02 23:03

Joprojām ar zaudējumiem Latvijas florbola 2.līgas čempionātā turpina spēlēt SC «Mēmele/Code» komandas spēlētāji, kuri 1.novembrī Kroņaucē ar 9:7 piekāpās «Tērvete» florbolistiem.

Piedzīvojot trešo zaudējumu pēc kārtas, Bauskas novada komanda ar izcīnīto vienu punktu ir noslīdējusi uz pirmspēdējo vietu grupā.

Spēle Kroņaucē abu komandu izpildījumā sākās piesardzīgi. Mazais laukums abu vienību spēlētājiem ļavā izpildīt metienus no centra, tāpēc ar pārliek lielu saspēli, ne viena ne otra komanda neizcēlās. Viesi no Bauskas pirmajā periodā trīs reizes spēlēja skaitliskajā vairākumā. Trešo iespēju izmantoja Edijs Velhoviks, kurš atklāja spēles rezultātu un ar 1:0 izvirzīja vadībā SC «Mēmele/Code» komandu.

Gūstot divus vārtus otrā perioda ievadā, mājinieki pārnēma vadību. Bauskas komandas rezultatīvākais spēlētājs Elvijs Artimovičs rezultātu ātri vien izlīdzināja, bet pus otras minūtes laikā trīs ielaistie vārti baušķeniekus nostādīja pavisam neērtā situācijā – 2:5. Bauskas komanda metās atspēlēties, vairākkārt bīstami apdraudot pretinieka vārtu drošību, taču lielākā daļa metienu lidoja secen vārtiem.Ar gūtajiem vārtiem vairākumā viesu situāciju uzlaboja Tedijs Turks, kurš rezultāta starpību samazināja līdz diviem vārtiem – 3:5.

Pēdējās trešdaļas ievadā jaudīgs sākums padevās Bauskas komandai. Artūrs Nerets, savā pirmajā čempionāta spēlē ar teicamu tālmetienu samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – 4:5. Tuvāk pietuvoties baušķeniekiem neizdevās. «Tērvete» florbolisti sameta divas bumbiņas viesu komandas vārtsarga Gata Ivanāna sargātajā cietoksnī, atjaunojot jau trīs vārtu pārsvaru. Lai arī E.Velhoviks atbildēja ar vārtu guvumu, mājinieki atbildi parādā nepalika un jau atkal spēlē trīs vārtu pārsvars laukuma saimniekiem – 8:5. SC «Mēmele/Code» komandas spēlētāji turpināja neizmantot lieliskas vārtu gūšanas iespējas no brīvām pozīcijām vārtu priekšā un reizi netrāpot pat tukšos vārtus.

Par spīti komandas biedru neveiksmēm, rezultatīvi turpināja spēlē E.Artimovičs un E.Velhoviks. Abu spēlētāju gūtie vārti baušķeniekiem ļāva pretiniekam pietuvoties līdz minimumam, kad atlicis ko spēlēt bija vēl vairāk nekā divas minūtes. Nomainot vārtsargu pret laukuma sesto spēlētāju, mājinieki raidīju bumbiņu SC «Mēmele/Code» komandas tukšajos vārtos, sagādājot viesiem trešo neveiksmi pēdējās trijās spēlēs.