Sliktā aizsardzība un kļūdas iegāž Kvēli

2013-03-05 22:34

LBL2 turnīrā, šovakar Kvēle/SC Mēmele uzņēma viesu no Gulbenes. Lai arī Gulbenes komanda atrodas turnīra tabulā zemāk, nekā Bauskas basketbolisti, Gulbenei izdevās pēdējā ceturtdaļa veiksmīgāka un visā spēlē izcīnīta uzvara ar 84-92.

Spēle iesākās Kvēlei labvēlīgi. Pēc pirmās ceturtdaļas +4. Nākamās desmit minūtes aizrit ļoti sīvi un pēc puslaika 47-46 Kvēles labā.

Turpmāko spēles gaitu izšķīra precizitāte, kvalitāte un vēlme uzvarēt. Šajos spēles elementos labāki bija Gulbenes basketbolisti. Pēc 3 ceturtdaļas +3.

Atlikušajās 10 minūtēs Kvēles basketbolisti laukumā darbojās neprecīzi, ko savukārt izmantoja Gulbene. Beigu rezultāts 84-92 Gulbenes labā.

Rezultatīvākais spēlētājs Kvēle/SC Mēmele rindās - Armands Seņkāns 22pts, 8 atlēcošās.

Viesiem no Gulbenes precizākais- Māris Baranovskis 24 pts, 9 atlēcošās.

Kristaps Zeids pēc spēles bija ļoti nepamierināts un līdz ar to nerunīgs.

Spēlējot viesos pirmo spēli uzvarējāt. Tagad mājās zaudējiet. Kas par lietu?

‘’Nemāk zēni spēlēt aizsardzībā. Nemāk. Ielaižam 94 punktus šajā līgā komandai, kura atradās 11 vietā pirms spēles. Cik tad mēs ielaistu pirmajā līgā punktus, 189?’’

Tik slikti nospēlējāt šovakar, jo ..

‘’Nemākam mēs spēlē izdarīt to, ko tik ļoti smagi cenšamies iestrādāt treniņos. Nav mums aizsardzības, lai gan treniņos viss tiek izdarīts, viss tiek iestrādāts. Visi spēlētāji trenējās ar pilnu atdevi, bet kā spēle, tā viss, neko neprotam ‘’

Treniņos sanāk. Spēlē nesanāk. Tad ko darīs tālāk?

‘’Sajūta tāda, ka tas ko darām mēs treniņos ir lieki. Es nesaprotu, kāpēc tad tik smagi treniņos viņi visu dara, bet spēlē tā, it kā neko nesaprastu no basketbola. Ko darīsim tālāk? Vēl vairāk jākaļ iekšā viss tas, ko darām treniņos. Jāspēlē tā, kā tiek likts, un kā treniņos viss tiek iestrādāts’’

Spēles beigās bija visas iespējas izvilkt spēlei, taču soda metieni neprecīzi, metieni no distances neprecīzi. Dreb rokas?

‘’Nemācēšu atbildēt. Tas jāprasa viņiem. Spēle, kura bija mūsējā tika atdota kļūdu un aizsardzības dēļ. Necīnās, spēlē ar nodurtām galvām.’’

Ko tālāk darīs?

‘’Jāiemācās spēlēt aizsardzībā. Jāmācās spēlēt kājās. Nezinu, kāpēc viņi spēles laikā nedara to, kas viņiem būtu jādara- jāspēlē basketbols. ‘’

Par ko runāji ar tiesnešiem pēc spēles? Izskatījies nikns?

‘’Tas lai paliek pie manis. Piebildīšu vien to, ka runa gāja par atsevišķām epizodēm. ‘’

Nākamā spēle Kvēles basketbolistiem 8. Martā, izbraukumā tiekoties ar Līvanu basketbolistiem.