Smagā cīņā baušķeniekiem uzvara LBL3

2013-10-31 16:00

Rīgas Vācu Ģimnāzijā, vakar,  30.oktobrī notika LBL3 basketbola spēle, kur vietējā „Pārdaugava” uzņēma baušķenieku pārstāvēto komandu „Bauskas BJSS”.

Baušķenieki uz Rīgu devās pēc trešās uzvaras turnīrā. Plāns tika veiksmīgi izpildīts un ar rezultātu 68-73 tika pārspēta „Pārdaugava” vienība.

Spēle ritēja līdzvērtīgi, punkts punktā, par ko arī liecināja pirmā ceturtdaļa, kurā neizšķirts 22-22.

Nākamās desmit minūtes, sekmīgi baušķeniekiem darbojoties aizsardzībā, mājiniekiem vien 12 punkti pret baušķenieku 17. Pēc puslaika +5 „Bauskas BJSS” basketbolistiem.

Trešā ceturtdaļa rit līdzvērtīgi un rezultāts 15-13 par labu „Pārdaugava” komandai.

Pirms pēdējās ceturtdaļas vien +3 „Bauskai”. Pārliecinošāk izšķirošo ceturtdaļu aizvada viesi no Bauskas, kuriem izdodas uzvarēt ceturtdaļu ar 19-21 un visā spēlē svinēt uzvaru ar 68-73.

Vien astoņu vīru sastāvā uz spēli devās „Bauska BJSS” komanda. Laukumā visas 40 minūtes aizvadīja Ivars Zemītis un Toms Vilks, kuriem attiecīgi 32 un 3 punkti. Ivaram vēl 16 atlecošās bumbas zem groziem.

Renārs Rupkus 19 punkti, 6 atlecošās bumbas.

Arnis Simsons 16 punkti, 8 atlecošās bumbas.

Pašlaik „Bauskas BJSS” komanda ieņem 3. vietu turnīra tabulā. Četrās spēlēs izcīnītās trīs uzvaras komandai devušas septiņus punktus.

Nākamajā cīņā baušķenieki metīsies 8.novembrī, dodoties uz Madonas Sporta Centru, kurā aizvadīs cīņu pret vietējo „Madona” vienību. Spēles sākums plkst. 19:30.