U10 florbolisti viesojas Inčukalnā

2013-04-07 18:56

7. aprīlī uz Inčukalnu devās „Bauskas BJSS” U10 florbola komanda, kur visas dienas garumā aizvadīja četras spēles. Tika izcīnīta viena uzvara un piedzīvoti trīs zaudējumi, taču, pats galvenais šobrīd ir tas, ka jaunie florbolisti gūst rūdījumu un pieredzi florbola laukumos visā Latvijā.

Pirmajā spēlē pret "Ogres Vilkiem", Bauskas florbolistiem zaudējums tikai spēles izskaņā. Pirmajā trešdaļā rezultāts 3-0 par labu baušķeniekiem. Četras minūtes līdz beigām rezultāts 5-5, taču beigās labāk nospēlējot pretiniekiem. Bauskas florbolistiem zaudējums ar 5-8.

Rezultativitātes punktus "Bauskas BJSS" rindās ieguva-

Kristers Panteļejevs 3+1

Dāvis Kozlovs, Toms Gāzējs 1+0

Rodrigo Lagzdiņš , Markuss Jēkabsons 0+1

Nākamā spēle pret mājiniekiem, Inčukalna komandu ritēja līdzīgi pirmajai. Punkts punktā nospēlējot pirmo trešdaļu rezultāts 5-3. Visā spēlē gan zaudējums ar 6-10.

Rezultativitātes punktus "Bauskas BJSS" rindās izcīnīja-

Kristers Panteļejevs, Arkādijs Kuzmičs 3+2

Matīss Dulbe 0+1

Bez uzvarām mājās Bauska gan neatbrauca. Spēlē pret Valmieras komandu abu iepriekšējo spēļu scenārija pretstats un šoreiz mūsu florbolisti nolauž spēles beigās pretinieku. 12-8 uzvara!

"Bauskas BJSS" rindās ar  punktiem atzīmējās-

Kristers Panteļejevs 5+4

Arkādijs Kuzmičs 5+2

Matīss Dulbe 1+2

Pēdējā spēlē pret Carnikava-Saulkrasti komandu pirmā trešdaļa noslēdzās ar 2-2, taču vairāk arī iemest neizdevās, tur pretīm pretinieks sameta vēl 9 bumbiņas un visā spēlē zaudējums 2-11.