U14 florbolisti apstājās 1/8finālā

2014-04-06 18:06

4.aprīlī uz Kocēnu sporta namu devās „Bauskas BJSS” U14 komanda, lai aizvadītu otro spēli 1/8finālā pret komandu „Rubene.” Pirmā cīņa Bauskā noslēdzās neizšķirti 6:6. Kocēnos sezona noslēdzās tieši baušķeniekiem, kuri kapitulēja mājiniekiem ar 3:7.

„Rubene” komanda izvirzās vadībā ar 0:2, kā arī noslēdzas pirmais periods.

Spēles otrajā periodā baušķenieki panāk izlīdzinājumu 2:2 kad precīzi met Ronalds Bēmanis un Jānis Reinis Lībietis. ''Rubene'' nerealizē soda metienu, tomēr spēj izvirzīties vadībā mirkli vēlāk ar 2:3. „Bauska” atkal atbild ar vārtu guvumu Ralfa Rūdolfa Meimera izpildījumā, panākot izlīdzinājumi. Līdz perioda beigām mājinieki gūst vēl vienus vārtus un rezultāts kļūst 3:4 komandas „Rubene” labā.

Spēles pēdējā trešdaļa neveiksmīga baušķeniekiem. Mājinieki „Bauskas „vārtos samet vēl trīs bumbiņas, bet baušķeniekiem neizdodas pārspēt vārtsargu spēles pēdējā trešdaļā un spēle noslēdzas ar 3:7 „Rubene” komandas labā.

Agris Grandovskis, „Bauskas BJSS” U14 komandas treneris ,savus spēlētājus uzslavē arī pēc zaudējuma.

„Puikas malači. Visu sezonu cītīgi trenējās, apmeklēja treniņus un smagi tajos strādāja,” tā treneris.

„Lai arī rezultāts ir kāds ir, laukumā nevarētu teikt, ka mums nebija iespēju. Iespējas bija, kuras diemžēl nespējām realizēt, vairākkārt arī nepaveicās. Beigās jau spēlējām uz visu banku, jo nebija ko zaudēt. Šoreiz neizdevās,” tā treneris A.Grandovskis.

„Bauskas BJSS”U14 komandas rindās rezultativitātes punktus guva-

Ralfs Rūdolfs Meimers 1+1

Jānis Reinis Lībietis, Ronalds Bēmanis 1+0

Kristaps Laugalis, Valts Smilga 0+1

 

Divu spēļu summā „Bauskas BJSS” komanda atzina vienības „Rubene” pārākumu ar 9:13 un šogad čempionāts beidzies 1/8finālā.

 

Rakstu sagatavoja- A. Dulbe

 

 

 

U14 florbolisti apstājās 1/8finālā

Neviens komentārs nav atrasts.

Jauna diskusija