U16 sezona beigusies, U18 pirmajā 1/4fināla spēlē uzvar

2014-04-11 13:16

Šajā nedēļā play-off spēles aizvadīja U16 un U18 „Bauskas BJSS” florbola komandas.

U16 florbolisti 10. aprīlī otro reizi 1/8finālā tikās ar „Lielvārde” komandu. Pirmajā tikšanās reizē, SN Mēmele baušķenieki uzvarēja ar 6:5, taču Lielvārdē pārāki bija mājinieki ar rezultātu 8:3. Divu spēļu summā baušķeniekiem zaudējums ar 13:9 un līdz ar to sezona noslēgusies.

Spēles pirmajā periodā mājinieki izraujas ar 2:0. „Bauska” vienus vārtus atgūst, kad precīzs Zigmārs Liepa. „Lielvārde” ātri atbild un pēc pirmā perioda 3:1 mājinieku labā.

Otrais periods „Bauska” komandai iesākas veiksmīgi, kad līdz minimumam (3:2) vārtu starpību samazina Valdis Vāvers. Viesi pāris sekunžu laikā atbild, un ne tikai. Gūstot vēl 3 vārtus, „Lielvārde” izvirzās vadībā ar 6:2. Ņikita Maksurovs izmanto iespēju un realizē „bullīti”, panākot 3:6, tomēr „Lielvārdei” gūstot vārtus,panāk 4 vārtu pārsvaru. (7:3)

Trešā perioda laikā baušķeniekiem neizdodas izglābties. „Lielvārde” gūst vienus vārtus, un spēle noslēdzas ar rezultātu 8:3

 

„Bauskā nospēlējām labāk, drošāk un pārliecinošāk. Lielvārdē laikam bija zēni sabijušies, un tā spēle neaizgāja,” tā komandas treneris Agris Grandovskis.

„Mums reāli tikai pirmajā maiņā ir zēni, kuriem ir 16, pārējie ir jaunāki. mazāki. Sezonas mērķis bija aizkļūt vismaz līdz 1/4finālam. Nesanāca, bet tas nekas. Strādāsim, trenēsimies, un viss izdosies,” stāsta treneris.

 

„Bauskas BJSS” U16 komandā punktus guva-

Zigmārs Liepa, Ņikita Maksurovs, Valdis Vāvers 1+0

Reinis Kirilko 0+1

 

U18 „Bauskas BJSS” komanda pirmajā 1/4fināla spēlē 9. aprīlī, SN Mēmele uzvarēja „Rubene” vienību ar 5:3.

Pirmā perioda vidū minūtes laikā Valdis Vāvers guva divus vārtus, ikreiz piespēli padodot Dināram Vaitaitim ,un rezultāts turpmāk periodā nemainījās. (2:0)

Arī otrā perioda vidū baušķenieki gūst vārtus. Šajā reizē precīzs Romualds Paulovičs. Viesiem izdodas vienus vārtus atgūt un pēc otrā perioda 3:1 baušķenieku labā.

Pēdējā periodā „Bauska” iemet divus vārtus, panākot 5:1 rezultātu. Lai arī „Rubene” atbildēja ar diviem precīziem raidījumiem, baušķenieki visā spēlē pārāki ar 5:3.

 

„Bauskas BJSS’ U18 komandā punktus guva-

Dinārs Vaitaitis 0+3

Valdis Vāvers 2+0

Rolands Kovaļevskis, Romualds Paulovičs, Ņikita Maksurovs 1+0

Ainars Rumpans 0+1

 

„Bauskas BJSS” U18 komanda atbildes spēli aizvadīs otrdien, 15. aprīlī, plkst. 19:00 Kocēnu sporta namā.

 

Rakstu sagatavoja - A. Dulbe

U16 sezona beigusies, U18 pirmajā 1/4fināla spēlē uzvar

Neviens komentārs nav atrasts.

Jauna diskusija