Uvis Slakteris sezonu uzsāk ar trešo vietu Vācijā

2018-05-08 20:56

Svētdien, 6.maijā, vēlu vakarā, Vācijas pilsētā Brodenbahā, (Brodenbach) noslēdzās Starptautiskās Vācijas sacensības  (International German Race) ūdens motosportā, kur Latvijas pilots Uvis Slakteris izcīnīja trešo vietu prestižajā F2 klasē, liecina Latvijas ūdens motosporta federācijas rīcībā esošā informācija.
Uvis Slakteris (pirmais no labās)
Foto: komandas albums

Uvis Slakteris šīs sezonas pirmajās starptautiskajās sacensībās uzrādīja pārliecinošu un stabilu rezultātu. Sacensību pirmajā, otrajā un ceturtajā braucienā izcīnot trešo vietu, bet trešajā braucienā pat uzrādot otro labāko rezultātu.


Uvis Slakteris pēc sacensībām:

- Esmu gandarīts par veiksmīgi uzsākto sezonu. Tā kā šīs ir pirmās lielākās šīs sezonas un arī nozīmīgākās pārbaudes sacensības pirms pasaules čempionāta, tad katrs sportists, tai skaitā es, vēlējās pārbaudīt gan savas, gan tehnikas spējas. Gāja raibi. Lietuvas sportistam brauciena laikā eksplodēja motors, un aizdegās laiva. Viņam saspringts periods priekšā, jo pasaules čempionāta pirmais posms jau šomēnes. Arī mani drusku pievīla tehnika un, pats arī pēdējā brauciena startā nokļūdījos, kā rezultātā līdz otrai vietai nedaudz pietrūka. Izcīnītā trešā vieta dod cerības un motivāciju, ka tuvākajās nedēļās piestrādājot pie tehnikas un savas meistarības, varu cīnīties par vietu uz pjedestāla pasaules čempionātā.
 
F2 klasē pirmo vietu izcīnīja norvēģu pilots Frode Sunsdal, bet otro vietu vācu pilots Stefan Hagin.
 

Uvis Slakteris sezonu uzsāk ar trešo vietu Vācijā

Pa sacensibam

Ivars | 2019-10-18

Es tiešām apsveicu jūs un alūksnē jūs arī ļoti labi ka atbraucat

Jauna diskusija