Uzvarā izspēlē telpu futbola turnīru

2017-02-07 11:12
 
Sestdien, 4.februārī Uzvaras vidusskolas sporta zālē notika Gailīšu pagasta kausa izcīņa telpu futbolā. Turnīrā piedalījās deviņas komandas par uzvarētājiem kļūstot viesiem no Jelgavas novada Sesavas pagasta.
Foto – organizatoru albums
Gailīšu pagasta telpu futbola kausa izcīņas godalgoto vietu ieguvēji (no kreisās) – «Uzvara», «Sesava» un «Ceraukste»

Turnīrā piedalījās deviņas komandas, kuras tik sadalītas divās grupās. Katras grupas labākās divas vienības sacentās pusfinālos.
A grupā četrus panākumus tikpat spēlēs guva mājinieki. Viņi ar 3:1 uzvarēja «TFK Lats» komandu, kurā spēlē Bauskas, Iecavas un Vecumnieku novada futbolisti. Tāpat uzvarnieki ar 2:1 pārspēja topošos čempionus sesavniekus, ar 5:0 sasita pastrīšus FC «Boris», bet ar 2:0 pārspēti «Zem mildronāta» vienība.

Sesavas komanda no grupas izgāja kā otrie ar vienīgo zaudējumu laukuma saimniekiem.

B grupā pēc visām aizvadītajām spēlēm trim komandām – «Brunavai», «Ceraukstei» un «Ozolainei» bija vienāds punktu skaits – 6. Uzvarētāju noteica pēc vārtu attiecības, jo savstarpējo cīņu rezultāti bija vienādi. Pēc šiem rādītājiem pirmie «Brunava», bet otrā «Ceraukste.»

Pirmajā pusfinālā ceraukstieši ar 2:1 pārspēja mājiniekus «Uzvaru», bet otrā pusfinālā pamatlaiks starp «Sesavu» un «Brunavu» noslēdzās 1:1. Pēcspēles soda sitienos precīzāki izrādījās sesavieši.

Spēle par trešo vietu «Uzvara» ar 2:1 pārspēja «Brunavu.»
3.vieta - Uzvara

Finālā starp «Ceraukstes» un «Sesavas» komandu futbolistiem pamatlaiks noslēdzās 1:1. Arī šoreiz pēcspēles soda sitienos prasmīgāki bija sesavieši triumfējot Gailīšu pagasta telpu futbola kausa izcīņā.
2.vieta - Ceraukste

Uzvarētāju komandas spēlētājs Vairis Bērziņš.
- Visas pusfināla komandas bija līdzvērtīgas, cīņas interesantas. Turnīrs mums patika – guvām emocijas un izdevās uzvarēt. Viegli negāja. Gan pusfinālā gan finālā uzvarējām tikai pēcspēles sitienos. Laikam šis spēles elements mums ir ļoti veiksmīgs. Gaidām nākamos turnīrus! 
1.vieta - Sesava

Nākamās telpu futbola sacensības notiks 26.februārī sporta namā «Mēmele», kur notiks Ceraukstes pagasta atklātā kausa izcīņa telpu futbolā. Novada telpu futbola čempionāts startēs marta sākumā.

 

Uzvarā izspēlē telpu futbola turnīru

Neviens komentārs nav atrasts.

Jauna diskusija