Vecsaulē volejbolisti priecē ar kvalitatīvu spēli

2017-07-31 10:40

Sestdien, 22.jūlijā Vecsaules pagasta Zvaigznē notika sporta centra «Mēmele» rīkotais turnīrs pludmales volejbolā «Zvaigznes Kauss». 
 
Rīta pusē sacensības iesākās ar dāmu un jauniešu turnīru, savukārt pēcpusdienā, cīņās devās kungi un veterāni. Volejbols ir gana saistošs sporta veids dažādu mūsu novada paaudžu iedzīvotāju vidū. Noslēdzoties klasiskā volejbola sezonai, aktīvākie turpina sacensties smilšu laukumos. Šajā reizē sešas dāmu vienības izspēlējot apļa turnīru, noskaidroja sacensību uzvarētājas. 
 
Nezaudējot nevienu setu, zelta godalgas saņēma Mežotnes meitenes – Una Mašinska, Līga Irmane un Rovena Ignataviča, otrajā vietā Vecsaules dāmu komanda – Elita Skrējāne, Krista Skrējāne un Dace Hegenbarte, bet bronzas medaļas šoreiz Bauskas volejbolistēm – Ritai Lejniecei, Jolantai Ignatavičai un Inesei Skrēbenai. Ceturtās palika Īslīces meitenes, piektajā un sestajā pozīcijā Vecsaules jaunās volejbolistes.

Jauniešu grupā tika pieteiktas divas komandas, kuras savstarpējā spēlē noskaidroja uzvarētājus-pirmie Ardis Māskis un Renārs Goldbergs, otrajā vietā – Jēkabs Līdaka un Reinis Inževatkins.

Veterānu turnīrā sacentās trīs komandas, tur nepārspēta palika jauktā viesu komanda Dainārs Konrāds un Inga Konrāde. Principiālā cīņā tika sadalītas sudraba un bronzas godalgas – Jānis Skrējāns un Andris Kvedars pret Ivaru Zanderu un Mareku Goldbergu, šajā reizē spēcīgāki izrādījās pirmie.

Smiltis putēja kungu turnīrā – sacensībām pieteicās 11 vienības. Komandas tika salozētas divās apakšgrupās, kur divas labākās, pēc krusta sistēmas noskaidroja finālistus. Nezaudējot nevienu spēli spēcīgākie A grupā bija Artūrs Skrējāns un Rinalds Nerets, otrajā vietā atstājot Mairi Bajali un Jāni Kuļikauski, savukārt B grupā uzvarēja Viesturs Brazauskis un Jānis Rutkovskis, otrajā vietā MārtiņsNeibauers un Jānis Ozoliņš. Savstarpējās spēlēs tika noskaidroti pāri, kas cīnās par bronzas godalgām un spēlētāji kuri dalīs 1. un 2. vietu.

Pusfinālā A.Skrējāns un R.Nerets zaudēja M.Neibaueram un Jānim Ozoliņam, otrajā duetā V.Brazauskis un J.Rutkovskis pārspēja M.Bajali un J.Kuļikauski.

Spēlē par trešo vietu Artūrs un Rinalds pārliecinoši uzvarēja Mairi un Jāni, bet fināls izvērtās nervus kutinošs gan spēlētājiem, gan līdzjutējiem. Divi cienīgi pretinieku pāri cīnījās sīvi, aizraujoši priekš skatītājiem un fiziski smagi pašiem sev. Spēle ritēja līdz divu setu uzvarai līdz 21 punktam. Pirmajā setā pārāka bija Viestura komanda, bet otro pārliecinošāk nospēlēja Mārtiņa duets, savukārt trešajā, izšķirošajā, setā, uzvaru ar rezultātu 18 : 16 izrāva Viestura komanda.

Jāatzīmē, ka Zvaigznes smilšu volejbola bāze ir viena no labākajām Bauskas novadā. Jāsaka paldies Jānim Skrējānam un viņa ģimenei par tās sagatavošanā sacensībām. Vecsaulieši ir volejbola cienītāji gan sporta zālē, gan smilšu laukumos.

Noslēdzošais pludmales volejbola posms «Alfrēda Kauss»12.augustā plkst. 10:00 ZS «Īslīči» smilšu laukumos.
 
 
Informāciju sagatavoja: I. Ūbele

Vecsaulē volejbolisti priecē ar kvalitatīvu spēli

Neviens komentārs nav atrasts.

Jauna diskusija