Volejbola komanda «Mežotne» triumfē Entuziastu volejbola līgas vīriešu virslīgā

2016-04-23 18:15
Volejbola komanda «Mežotne» - Raimonds Ziediņš, Jānis Jirgensons, Raimonds Ušvils, Gunārs Šteinhards, Agris Šults, Viesturs Brazauskis, Valērijs Makarovs, Aivis Āns, Guntis Mašinskis, Artūrs Zaķis, Atis Petrušēvics, Uģis Dombrovskis, Igors Šersts, Raitis Zukulis, Didzis Rumba.
 
Ar dramatisku uzvaru finālspēlē par entuziastu volejbola līgas vīriešu virslīgas čempionāta uzvarētājiem kļuvuši Bauskas novada komandas «Mežotne» volejbolisti.

Finālā mūsējie atradās komfortablā 2:0 vadībā pret regulārā turnīra uzvarētājiem Latvijas Lauksaimniecības Universitātes «LLU» volejbolistiem, bet tad jelgavniekiem izdevās lauzt spēles gaitu un novest zelta maču līdz piecu setu cīņai. Izšķirošajā setā spēle ritēja punkts punktā, līdz mūsu komandas spēlētāji guva svarīgu punktu, nospēlēja izcili aizsardzība piespiežot pretiniekiem izsist bumbu autā un novedot spēli līdz laimīgām beigām. «Mežotne» svinēja dramatisku, ļoti skaistu uzvaru ar 3:2 un izcīnīja EVL vīriešu virslīgas zelta medaļas.

Bauskas novada komanda regulārā čempionāta 16 spēlēs uzvarēja deviņas. Deviņu komandu konkurencē mūsējie palika otrie, aiz ne reizi nepārspētajiem «LLU» komandas spēlētājiem. Pusfinālā «Mežotne» uzvarēja «Ozollietas.lv» volejbolistus.

EVL vīriešu virslīga ir spēcīgākās amatieru volejbola sacensības Latvijā. Uzvarētājs ir tiesīgs startēt Latvijas Nacionālās līgas 2.divīzijas turnīrā, kurā pašlaik spēlē mūsu novada kaimiņi «Vecumnieki» volejbolisti. 
 
Komandas veidotājs, kapteinis un treneris Guntis Mašinskis sacīja, ka viss ticamāk Latvijas Nacionālās līgas turnīrā komanda nepiedalīsies. «Spēlēšanai šajās sacensībās ir nepieciešami lieli finansiālie līdzekļi. Rīkosim komandas sapulci, lūkosim kā šo jautājumu risināt. Esmu patiesi pateicīgs čaļiem par pašaizliedzīgo spēli, sevis netaupīšanu un spēju parādīt raksturu, kad pretinieks salauž spēles gaitu. Mēs saņēmāmies un uzvarējām,» tā G. Mašinskis.
 
Rakstu sagatavoja: A.Dulbe
 

Volejbola komanda «Mežotne» triumfē Entuziastu volejbola līgas vīriešu virslīgā

Neviens komentārs nav atrasts.

Jauna diskusija