Zemītim 39 punkti komandas zaudējumā

2014-02-27 23:20

27.februārī SN „Mēmele” Latvijas basketbola 3.līgas ietvaros notika spēle starp mājiniekiem ‘Bauskas BJSS’un viesu „Dārznieks/Cēsis” komandām. Baušķenieki prata atspēlēties un pārņemt vadību, taču spēles galotnē pārsvars tika izsēts un rezultātā 66-72 zaudējums.

Viesi uzreiz ķērās vērsim pie ragiem un izrāvās ar 2:12, vēlāk 4:16. „Bauska” mazliet saņēmās un pierāva ceturtdaļas beigas līdz 8-18. Vēl otrās ceturtdaļas 5.minūtē baušķenieki nonāca iedzinējos ar 17:29, kad savu izrāvienu veica baušķenieki. 7 Ivara Zemīša un 3 Elisa Upenieka punkti baušķeniekus pieved vairs tikai līdz -2 punktu atzīmei.

Spēles trešā ceturtdaļa baušķenieku izpildījumā veiksmīga vai, godīgi sakot, Zemītim veiksmīga. Ivars gūst 16 no komandas 22 ceturtdaļas punktiem ,panākot +3 „Bauska” komandai. Ceturtdaļā savainojumu guva Dāvis Kravalis, kurš pameta laukumu un vairs spēlē neiesaistījās.

Noslēdzošajās spēles 10 minūtēs baušķenieki vienu brīdi atradās vadībā ar +5 ,taču viesi prata lauzt spēles gaitu sev par labu un uzvarēt visā mačā ar 66-72.

39 punktus spēlē guva Ivars Zemītis, pievienojot 11 atlēcošās bumbas un 2 piespēles.

Jānis Lietavietis 7 punkti, 5 atl.b., 2 piesp.; Eliss Upenieks 7 punkti, 4 atl.b., 2 piesp.; Arnis Simsons 6 punkti, 4 atl.b., 1 piesp.; Toms Vilks 5 punkti, 5 atl.b., 6 piesp.; Dāvis Kravalis 2 punkti, 3 atl.b., 1 piesp.

Ģirts Logins, „Dārznieks/Cēsis” komandas kapteinis, par spēli.

„Uzvaru izcīnījām ,jo parādījām raksturu. Sākumā bija padsmit punkti plusā, un tad pēdējā ceturtdaļā -5. Tajā brīdī parādījām raksturu un nocīnījāmies līdz galam. Iepriekšējā spēlē mums beigās nepaveicās, nenospēlējām līdz galam. Šodien nevēlējāmies, lai kas tāds atkārtojas.”

Ļāvāt brīvi spēlē līderim Zemītim.

„Zinājām, ka viņš met daudz. Bet zinājām arī to, ka pārējie daudz nemet. Speciāli neko pret viņu nedomājām. Viņam labs metiens. Kaut nedaudz dos iespēju, viņš to izmantos. Pie samestajiem 20 punktiem centāmies segt ciešāk Zemīti, bet īsti nesanāca.”

Līga Rimševica, „Bauskas BJSS” trenere ,par spēli.

„Par maz maiņas, kuras ir līdzvērtīgas pamatspēlētājiem. Svarīgi bija pēdējie punkti, bet mēs tos neguvām.Vairāk izskatījās, ka uzvarēt grib cēsinieki.”

Nevar iemest.

„Pašlaik, jā. Nav ,kas iemet. Uz vienu Ivaru spēlēt nevar. Nav resursu. Šobrīd tādi esam. Brīžiem ir tik grūti. Žēl jaunos, netiek laukumā. Visu spēli nosēž, bet iespējas uzspēlēt viņiem arī īsti nav. Grūti viņus motivēt,un saprotu arī viņus. Grūti mums pašlaik iet, grūti.”

Eliss Upenieks.

„Viņš jau komandā bija no pirmsākumiem. Trenējās. Bet reāli bija daudz spēlētāju un sākumā neiekļāvām viņu. Tagad ir atkrituši pāris spēlētāji un viņš ir līdzvērtīgs sedzējs, labs spēlētājs.”

„Šodien visuss spēlētājus izstūma. Viņi bija garāki, smagāki. Mums šādu spēlētāju trūkst Šodien nocīnījās, centās, bet ar to nepietika. Trūkst mums resursu.Nav mums pašlaik tās stabilitātes.”

 

Nākamā spēle baušķeniekiem 5.martā, trešdien, pret „BK Dārtija” komandu plkst. 20:30 Iecavas sporta namā „Dārtija”

 

Rakstu sagatavoja- A.Dulbe

Zemītim 39 punkti komandas zaudējumā

Neviens komentārs nav atrasts.

Jauna diskusija