Mežotnes pagasta kausa izcīņa hokejā 2014

Svētden, 2.februārī, Mežotnē, ledus laukumā pie Mežotnes internātskolas notika spraigas cīņas par Mežotnes pagasta kausu hokejā. Sacensībās piedalījās septiņas vienības, un vairāk kā četrdesmit dažāda vecuma hokejistu līdz pat vēlai vakara stundai noskaidroja uzvarētājus.
 
Sacensību organizators Gvido Kalnmalis: "Finālcīņas bija aizraujošas, pretinieki līdzvērtīgi un līdz pēdējam brīdim bija grūti prognozēt uzvarētāju komandu. Ņemot vērā komandu skaitu - sacensības tika organizētas pēc apļa sistēmas, kur vienības tikās katra ar katru un 2x5 minūšu spēlē noskaidroja spēcīgākos. Finālspēles norisinājās divas reizes pa septiņām minūtēm.
 
Cīņā par zelta medaļām rezultāts tika atklāts tikai spēles otrajā pusē, kur pārāki par saviem sāncenšiem no "Metalurga" komandas izrādījās viesi no Brunavas. Trešajā vietā komanda "Garoza". Tālākās vietas komandas sadalīja attiecīgi - 4.vietā Gailīšu pagasta hokejisti, 5.vietā "Strēlnieks", 6.vietā "Mežotne", 7.vietā "Drakoni".
Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Brunavas komandas spēlētājs - Kaspars Krāģis.
 
Rakstu sagatavoja - I.Ūbele

Svitenes pagasta hokeja turnīrs 2014

Sestdien, 1.februārī, par spīti brāzmainajam austrumu vējam un sasalstošajam lietum, šī gada Svitenes hokeja turnīrā piedalījās 75 dalībnieki – 15 komandas.

 

Sestdien, 1.februārī, jau no plkst. 10.00 vīru spēles varēja vērot uz Z/S „Kaži” dīķa, Svitenē. Turnīra laikā tika izspēlētas 25 spēles, un pirmās vietas ieguvējiem, komandai „Bauskas Red wings”, dziesma „We are the champions” skanēja tikai  plkst. 18.30. Līdz tam brīdim notika sīvas cīņas par uzvaru visas dienas garumā. Pusfināla un fināla spēlēs lielākoties visu izšķīra pēcspēles metieni. Šogad, pateicoties Borisa un Ināras Teterevu fondam,  turnīra uzvarētāji pirmo reizi saņēma ceļojošo kausu, uz kura tiks iegravēts komandas nosaukums; pusfināla un fināla spēles tika izgaismotas ar par fonda līdzekļiem iepirktajiem prožektoriem. Dalībnieki pie organizatoriem varēja izīrēt hokeja spēlētāju un vārtsargu inventāru, un spēlētāji labprāt un daudzkārt šo iespēju izmantoja. Liels prieks ietērpties hokeja vārtsargu ekipējumā bija tiem spēlētājiem, kas to darīja pirmo reizi. Aukstajā dienā visi spēlētāji un līdzjutēji varēja cienāties ar uz ugunskura vārītu zupu un tēju.
 
Hokeja spēlētāji no Sesavas bija īpaši priecīgi par savas pašvaldības atbalstu - pašvaldība speciāli  atvēlējusi autobusu, kas atved un aizved spēlētājus uz Svitenes hokeja čempionātu.
 
Svitenes hokeja čempionātu organizēja biedrība „Mums pieder pasaule”, organizatoriem palīdzēja biedrības „Incio” jaunieši, Valts Smilga, Pēteris Grabovskis, Inita Alksne; pasākumu atbalstīja Rundāles novada dome, Z/S „Kaži” un Borisa un Ināras Teterevu fonds.
 
Liels paldies dalībniekiem un brīvprātīgajiem par piedalīšanos, palīdzēšanu un lieliskas hokeja atmosfēras radīšanu! 
 
Tiksimies pēc gada!
 
Avots: MPP- Mums Pieder Pasaule