Bauskas novada atklātais čempionāts florbolā 2022

Regulārā turnīra tabula:

Nr. Komanda Spēles U U.Ps Z.Ps Z Punkti G.V ZV +/-
1 Labi Būs 7 6 0 0 1 18 74 30 44
2 Uzvara 7 5 0 1 1 16 46 21 25
3 Ceraukste 7 4 1 0 2 14 39 31 8
4 Tērvete 7 3 2 1 1 14 33 24 9
5 BJSS U-16 7 3 1 1 2 12 40 38 2
6 Jaunbērze 7 1 1 0 5 5 26 46 -20
7 Īslīce 7 1 0 2 4 5 20 38 -18
8 Saldus 7 0 0 0 7 0 13 63 -50

 

Regulārā turnīra kalendārs: 

N.p.k Datums Laiks Mājinieki Rezultāts Viesi
1 09.04.2022. 10.00 Ceraukste 5:4(pm) Tērvete
2 09.04.2022. 11.00 Tērvete 5:4(pm) BJSS U-16
3 09.04.2022. 12.00 Uzvara 6:1 Īslīce
4 09.04.2022. 13.00 BJSS U-16 10:3 Saldus
5 09.04.2022. 14.00 Ceraukste 7:6 Uzvara
6 09.04.2022. 15.00 Saldus 1:9 Īslīce
7 10.04.2022. 15.00 Ceraukste 6:4 Jaunbērze
8 10.04.2022. 16.00 Īslīce 1:10 Labi Būs
9 10.04.2022. 17.00 Jaunbērze 4:6 BJSS U-16
10 10.04.2022. 18.00 Uzvara 6:1 Labi Būs
11 18.04.2022. 10.00 BJSS U-16 6:5 (pm) Īslīce
12 18.04.2022. 11.00 Jaunbērze 7:1 Saldus
13 18.04.2022. 12.00 Tērvete 3:10 Labi Būs
14 18.04.2022. 13.00 Īslīce 4:5 (pm) Jaunbērze
15 18.04.2022. 14.00 Saldus 1:11 Ceraukste
16 18.04.2022. 15.00 Uzvara 4:5 (pm) Tērvete
17 18.04.2022. 16.00 Labi Būs 16:8 Saldus
18 18.04.2022. 17.00 Jaunbērze 2:8 Uzvara
19 18.05.2022. 20.00 BJSS U-16 5:11 Uzvara
20 18.05.2022. 21.00 Ceraukste 5:0 Īslīce
21 21.05.2022. 10.00 Labi Būs 15:3 Jaunbērze
22 21.05.2022. 11.00 Tērvete 5:0 Īslīce
23 21.05.2022. 12.00 Ceraukste 5:11 Labi Būs
24 21.05.2022. 13.00 Jaunbērze 1:6 Tērvete
25 21.05.2022. 15.00 Uzvara 5:0 Saldus
26 21.05.2022. 16.00 Tērvete 5:0 Saldus
27 25.05.2022. 20.00 BJSS U-16 4:11 Labi Būs
28 27.05.2022. 20.00 BJSS U-16 5:0 Ceraukste

 

play-off

Nr.p.k Datums Laiks Mājinieki Rezultāts Viesi
29
1.-4.
28.05.2022 10.00 Labi Būs   Tērvete
30 
2.-3.
28.05.2022 11.30 Ceraukste   Uzvara
31
par 3.v.
28.05.2022 13.00      
32
fin.
28.05.2022 14.30      

 

Bauskas novada atklātais čempionāts florbolā 2022
Rezultatīvāko spēlētāju TOP-30 (19.04.2022.)
Vieta Spēlētājs Komanda Spēles Vārti Piespēles Punkti Soda min.
1 PĒTERIS ZELTIŅŠ LABI BŪS! 4 4 13 17  
2 GINTS VELMUNSKIS LABI BŪS! 4 10 4 14 2
3 EVERTS JANUŠAUSKIS UZVARA 5 5 8 13  
4 ERNESTS RONIS CERAUKSTE 4 4 9 13  
5 EDIJS SĀVIČS JAUNBĒRZE 5 8 2 10  
6 ŅIKITA MAKSUROVS UZVARA 4 2 8 10  
7 FELIKS ŽIEDS BJSS U16 4 7 2 9 2
8 DENISS AFANASJEVS UZVARA 5 7 2 9  
9 EMĪLS ŠVEICARS SALDUS 3 5 4 9  
10 EDMUNDS LAUVA LABI BŪS! 4 5 4 9  
11 ANDREJS KMETJUKS JAUNBĒRZE 5 5 4 9 4
12 VALDIS VĀVERS CERAUKSTE 3 7 1 8  
13 MATĪSS DULBE CERAUKSTE 4 7 1 8 2
14 KRISTERS ĶŪRĒNS-REPŠA UZVARA 5 7 1 8 2
15 LOTĀRS MELDERIS ĪSLĪCE 5 3 5 8  
16 ROMUALDS PAULOVIČS ĪSLĪCE 5 6 1 7 2
17 EDGARS LUJĀNS LABI BŪS! 4 5 2 7  
18 KASPARS ČAKĀNS BJSS U16 3 0 7 7  
19 JĀNIS AKMENTIŅŠ LABI BŪS! 2 6 0 6 2
20 NIKS DANIELS BOSAKOVS BJSS U16 4 3 3 6  
21 AIVIS BARKOVSKIS CERAUKSTE 4 2 4 6 2
22 KRISTERS TILTIŅŠ JAUNBĒRZE 5 2 4 6 4
23 ERVĪNS ZĪLE ĪSLĪCE 5 2 4 6  
24 KRISTIĀNS ČAKĀNS BJSS U16 3 5 0 5  
25 MARKS ŠILINSKIS TĒRVETE 4 3 2 5  
26 JĀNIS REINIS LĪBIETIS ĪSLĪCE 5 4 1 5  
27 KRIŠS KOPŠTĀLS SALDUS 5 3 2 5  
28 OSKARS BUKS TĒRVETE 5 2 3 5 4
29 RALFS AKMENTIŅŠ LABI BŪS! 4 1 4 5 2
30 IVIS KARJA BJSS U16 4 1 4 5