LSVS 50. SPORTA SPĒĻU REZULTĀTI TELPU FUTBOLĀ

4.maijā uz Daugavpili devās Bauskas seniori. Divās vecuma grupās, 40+ un 50+ baušķenieki sacentās „Latvijas sporta veterānu savienības” 50.gadadienas telpu futbola spartakiādē .

Pagājušo gadu 50+ grupā Bauskas seniori izcīnīja čempiona titulu, tur pretī 40+ grupā piedzīvoja fiasko un ierindojās 6 vietā.

Senioriem 50+ grupā šoreiz pieteikušās četras komandas. Pirmajā spēlē pret Daugavpils novada komandu atrodoties vadībā 3-0, neizdodas pārsvaru noturēt un spēlē fiksēts neizšķirts 3-3. Otrajā spēlē pārliecinoša uzvara pār Ilūkstes novada komandu 10-0. Spēlē pret Daugavpils pilsētas komandu nepieciešama tikai uzvara. Spēles laikā nonākot iedzinējos 1-3, izdodas mesties atpakaļ cīņa par zeltu un spēles rezultāts tiek izlīdzināts 3-3. Spēles pēdējās sekundēs lieliska izdevība izraut uzvaru, pēc lieliskas izspēles un sitiena bumba tomēr aizspurdz mazliet garām vārtiem.

Šoreiz senioriem 50+ vecuma grupā 2.vieta.

Bauskas novads 3-3 Daugavpils novads

Bauskas novads 10-0 Ilūkstes novads

Bauskas novads 3-3 Daugavpils pilsēta

Otro vietu izcīnija: Didzis Bergmanis, Māris Krūmiņš, Česlavs Kadiševskis, Aivars Zeltiņš, Viktors Kopicjaks, Nikolajs Udalovs, Jānis Zauers , Andrejs Fokins

Senioru 40+ grupā bija pieteikušas astoņas komandas un Bauskas seniori tika ielozēti vienā apakšgrupā ar Olaines, Jekabpils un Ilūkstes novada komandām. Otrā grupā Tukuma, Daugavpils, Aizkraukles un Līvānu senioru komandas. Nolikuma formāts paredzēja, ka katras grupas uzvarētāja komanda cīnās par pirmo vietu, grupu otrās vietas komandas cīnas par bronza godalgām, trešās vietas sadala piekto vietu un attiecīgi ceturtās vietas komandas izspēlē par septīto vietu.

Apakšgrupas pirmajā spēlē izcīnīta uzvarā pār Olaines novada komandu 3-1. Otrajā spēlē pret Jēkabpils komandu sīva spēkošanās jau no pirmajām spēles minūtēm. Rezultāts uz tablo 1-1 un pēc nospēlētas neveiksmīgās epizodes aizsardzībā rezultāts 1-2, iekrītot pretuzbrukumā, uz tablo jau nepatīkamais 1-3. Ar milzu pūlēm izdodas lauzt spēles gaitu, trīs minūtes līdz spēles beigu signālam tiek atspēlēti vieni vārti un spēles pedējā minūtē panākts izlīdzinājums 3-3. Trešā apakšgrupas spēle izpaliek, jo Ilūkstes novada komanda neierodas uz turnīru.

Pēc abām spēlēm četri punkti un +2 vārtu attiecība. Savstarpējā spēlē starp Olaines un Jēkabpils komandām tiek noskaidrots kuru vietu ieņemsim pēc grupas spēlēm. Jēkabpils komanda pieveic Olainaines komandu ar 1-0 un tas nozīme, ka finālā spēlēsim pret Daugavpils pilsētas komandu.

Finālspēle izdodas izrauties vadībā 2-1, turpinājumā aizraujošā cīņā jau nonākam iedzinējos 2-4. Spēles beigu daļā apmainamies ar vārtu guvumiem, bet spēlē nākas piekāpties ar rezultātu 3-5.

Bauskas novads 3-1 Olaines novads

Bauskas novads 3-3 Jēkabpils novads

Bauskas novads 3-5 Daugavpils pilsēta

Izcīnītās otrās vietas sniedz gan gandarījumu gan arī norāda uz aktīvo futbola senioru dzīvi Bauskā.

Paldies vīriem par izturību.

40+ komandā spēlēja: Viktors Strukovs, Agris Grandovskis, Andis Maskalis, Normunds Grunckis, Ingus Panteļējevs,  Romāns Panteleiko, Jānis Jirgensons, Andris Tīrums, Aleksandrs Barkovs