Bauskas novada atklātais 2023.gada čempionāts basketbolā vīriešiem

Regulārā čempionāta A grupa

Vieta Komanda S. U. Z. P. Iem. Iel. +/-
1 Code 4 4 0 8 342 281 61
2 Progress/Radex 4 3 1 7 356 298 58
3 Stelpe 4 2 2 6 311 274 37
4 Misa/RMC 4 1 3 5 293 315 -22
5 RS Autoparts/RMC 4 0 4 4 240 374 -134

 

Regulārā čempionāta B grupa

Vieta Komanda S. U. Z. P. Iem. Iel. +/-
1 BJSS 5 5 0 10 405 342 63
2 Ceraukste 5 4 1 9 428 332 96
3 Juvi 5 2 3 7 407 371 36
4 MMM 5 2 3 7 287 333 -46
5 Florentīna/Baldone 5 2 3 7 369 392 -23
6 Iecava/Miesnieki 5 0 5 5 290 416 -126

 

Spēles notiek Bauskas sporta hallē, Pilskalna ielā 26, Bauskā.

Nr. DATUMS LAIKS MĀJINIEKI REZULTĀTS VIESI
1 08.01. 10.00 Stelpe 66:62 Misa/RMC
2 08.01. 11.30 Code 68:67 Progress/Radex
3 08.01. 13.00 Ceraukste 92:50 MMM
4 08.01. 14.30 Iecava/Miesnieki 59:77 Florentīna/Baldone
5 14.01. 10.00 MMM 69:67 Juvi
6 14.01. 11.30 Progress/Radex 100:87 Misa/RMC
7 14.01. 13.00 Ceraukste 108:56 Iecava/Miesnieki
8 14.01. 14.30 Stelpe 98:48 RS Autoparts/RMC
9 15.01. 10.00 Code 78:73 Stelpe
10 15.01. 11.30 BJSS 90:83 Juvi
11 15.01. 13.00 BJSS 80:68 Iecava/Miesnieki
12 15.01. 14.30 Florentīna/Baldone 54:52 MMM
13 15.01. 16.00 RS Autoparts/RMC 50:76 Misa/RMC
14 29.01. 10.00 Code 97:73 RS Autoparts/RMC
15 29.01. 11.30 BJSS 85:69 Florentīna/Baldone
16 29.01. 13.00 Ceraukste 68:64 Juvi
17 04.02. 10.00 Misa/RMC 68:99 Code
18 04.02. 11.30 Stelpe 74:86 Progress/Radex
19 04.02. 13.00 Juvi 81:52 Iecava/Miesnieki
20 04.02. 14.30 Florentīna/Baldone 77:84 Ceraukste
21 04.02. 16.00 MMM 46:65 BJSS
22 05.02. 10.00 RS Autoparts/RMC 69:103 Progress/Radex
23 05.02. 11.30 Juvi 112:92 Florentīna/Baldone
24 05.02. 13.00 BJSS 85:76 Ceraukste
25 05.02. 14.30 MMM 70:55 Iecava/Miesnieki
Izslēgšanas spēles
26 18.02. 10.00 Stelpe   Iecava/Miesnieki
27 18.02. 11.30 Misa/RMC   Florentīna/Baldone
28 18.02. 13.00 RS Autoparts/RMC   MMM
29 19.02. 10.00 Code   28.s.u.
30 19.02. 11.30 Juvi   Ceraukste
31 19.02. 13.00 BJSS   27.s.u.
32 19.02. 18:00 Progress/Radex   26.s.u.