Bauskas novada atklātais čempionāts florbolā

Nr. Komanda Spēles U U.Ps Z.Ps Z Punkti G.V ZV +/-
1 LABI BŪS 8 7 0 0 1 21 70 26 44
2 CERAUKSTE 8 7 0 0 1 21 67 25 42
3 VECĀ BAUSKA 8 6 0 0 2 18 108 53 55
4 ĪSLĪCE 8 5 0 0 3 15 48 37 11
5 UZVARA 8 5 0 0 3 15 61 36 25
6 FK TĒRVETE 8 3 0 0 5 9 44 49 -5
7 CODE 8 2 0 0 6 6 38 49 -11
8 SESAVA 8 1 0 0 7 3 19 86 -67
9 SOS BC 8 0 0 0 8 0 14 108 -94

 

Nr.p.k Datums Laiks Mājinieki Rezultāts Viesi
1 21.Apr. 19:00 VECĀ BAUSKA 26:2 SOS BC
2 21.Apr. 20:00 TĒRVETE 6:7 CERAUKSTE
3 21.Apr. 21:00 ĪSLĪCE 4:3 UZVARA
4 22.Apr. 15:00 SOS BC 1:11 UZVARA
5 22.Apr. 16:00 LABI BŪS 7:3 CODE
6 22.Apr. 17:00 CERAUKSTE 3:2 ĪSLĪCE
7 22.Apr. 18:00 VECĀ BAUSKA 9:6 LABI BŪS
8 25.Apr. 19:00 ĪSLĪCE 17:1 SOS BC
9 25.Apr. 20:00 SESAVA 1:13 CERAUKSTE
10 25.Apr. 21:00 UZVARA 5:3 CODE
11 27.Apr. 19:00 VECĀ BAUSKA 6:8 CERAUKSTE
12 27.Apr. 20:00 LABI BŪS 12:6 TĒRVETE
13 27.Apr. 21:00 CODE 5:6 ĪSLĪCE
14 29.Apr. 10:00 CERAUKSTE  9:1  UZVARA
15 29.Apr. 11:00 SESAVA 5:6 TĒRVETE
16 29.Apr. 12:00 CODE 3:10 CERAUKSTE
17 29.Apr. 13:00 SESAVA 6:26 VECĀ BAUSKA
18 29.Apr. 14:00 TĒRVETE 2:4 ĪSLĪCE
19 29.Apr. 15:00 LABI BŪS 7:1 UZVARA
20 29.Apr. 16:00 CODE 11:2 SOS BC
21 29.Apr. 17:00 ĪSLĪCE  1:10  LABI BŪS
22 9.Mai. 19:00 SOS BC 1:3 SESAVA
23 9.Mai. 20:00 TĒRVETE 7:8 VECĀ BAUSKA
24 9.Mai. 21:00 SESAVA 2:8 ĪSLĪCE
25 13.Mai. 10:00 SOS BC 0:13 CERAUKSTE
26 13.Mai. 11:00 UZVARA 22:2 SESAVA
27 13.Mai. 12:00 CERAUKSTE 4:6 LABI BŪS
28 13.Mai. 13:00 UZVARA 5:0 TĒRVETE
29 13.Mai. 14:00 LABI BŪS 5:0 SESAVA
30 13.Mai. 15:00 VECĀ BAUSKA 11:6 ĪSLĪCE
31 13.Mai. 16:00 TĒRVETE 10:5 SOS BC
32 13.Mai. 17:00 CODE 5:12 VECĀ BAUSKA
33 18.Mai. 19:00 SESAVA 0:5 CODE
34 18.Mai. 20:00 VECĀ BAUSKA 10:13 UZVARA
35 18.Mai. 21:00 TĒRVETE 7:3 CODE
36 13.Mai. 14:00 LABI BŪS 17:2 SOS
37 23.Mai.
1/4 fināls
19:00 ĪSLĪCE 4:6 UZVARA
38 23.Mai.
1/4 fināls
20:10 VECĀ BAUSKA 5:6PS TĒRVETE
39 30.Mai.
1/2fināls
19:30 LABI BŪS 8:9 UZVARA
40 1.Jun.
1/2fināls
19:30 CERAUKSTE 8:5 TĒRVETE
41 2.Jun.
 par 3.v.
11:00 LABI BŪS 16:10 TĒRVETE
42 2.Jun. 
fināls
13:00 UZVARA 6:10 CERAUKSTE
  2.Jun.
 
15:30 APBALVOŠANA    

 

Turnīra rezultatīvākais spēlētājs - Gints Velmunskis (Bauska)

Turnīra labākais aizsargs - Raitis Cimermanis (Labi Būs)

Turnīra MVP jeb vērtīgākais spēlētājs - Rolands Kovaļevskis (Ceraukste)

Turnīra labākais vārtsargs - Elvis Holsts (Uzvara).
 

Novada čempionāts